Hakkımızda

1997 yılında, kumanyacılık sektöründe faaliyete başlayan ERER Gıda, 13 yıllık birikimi ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti politikası ile bir büyüme gerçekleştirmiş, kaliteli ürün ve güvenilir hizmet sunan bir firma haline gelmiştir.

Firmamız, fabrikalar, hastaneler, okullar ve çeşitli Catering şirketlerine hizmet sunmaktadır. Geniş araç filosu ve zengin ürün portföyüyle müşterilerinin ihtiyaçlarına maksimum çözümler geliştirmeyi hedefleyen ERER Gıda, eğitimli personeli ve profesyonel bakış açısı ile sektöründeki hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.

ERER Gıda, “En iyi hizmeti, en kısa zamanda müşterilerimize ulaştırmak.” hedefi ile müşterilerine her zaman daha iyi hizmet verebilmek adına kendini her geçen gün yenilemekte, eğitim ve gelişim odaklı, takım ruhuna sahip ve işini seven kadrosu ile gıda sektöründe hızlı ilerlemeye devam etmektedir.

24 SAAT HİZMET sloganıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını araç filomuzla en kısa zamanda cevap vermekteyiz. Hedefimiz daha iyi hizmet anlayışıyla uygun fiyat, kaliteli ve zengin ürün grubuyla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.